Програм Призма Фонда за науку - Филозофски факултет учесник у два одобрена пројекта

Опште

У оквиру програма ПРИЗМА, Фонд за науку Републике Србије ће у наредне три године финансирати 97 пројеката на којима ће учествовати 898 истраживача из 91 научноистраживачкe организацијe. У два одобрена пројекта, партнерска институција биће и Филозофски факултет Универзитета у Новом Саду.

• Topology-derived methods for the analysis of collective trust dynamics (CTRUST) Института за физику Универзитета у Београду (истраживачи са ФФУНС: доц. др Александар Томашевић),
  • Viticulture and Winemaking in the Central Balkans (15th–19th Century) (BalkViWine) Балканолошког института САНУ (истраживачи са ФФУНС: доц. др Мирослав Павловић, Драгана Лазић Стојковић).

Листе одобрених пројеката

• /uploads/attachment/vest/810/prizma_fond_za_nauku.png