Обука за дежураче на писменим испитима Cambridge Assessment English (invigilators) за студенте англистике

Опште

Филозофски факултет започиње са организовањем обука за дежураче на Кембричким писменим испитима у свом Испитном центру (FOPEC). Обука ће се састојати од упознавања са форматом самих испита, правилима одржавања испита, као и обавезама самих дежурача у испитном дану.

Позив је отворен за студенте мастерских и докторских студија Енглеског језика и књижевности Филозофског факултета у Новом Саду, у периоду од 15. до 26. јуна 2022. године, а пријаве се врше попуњавањем формулара ОВДЕ.

Прва обука одржаће се у петак, 1. јула 2022. године, са почетком у 10 часова, а више информација добићете путем мејла након затварања пријава, односно након 27. јуна. Због ограниченог броја места, пријављене ћемо позивати према редоследу јављања. Уколико сте заинтересовани, а не будете у могућности да присуствујете првој обуци, обавестићемо вас накнадно о наредним терминима обука.

За све додатне информације или питања, можете се јавити на мејл:  fopec@ff.uns.ac.rs

• /uploads/attachment/vest/576/dezuraci_obuka_m.png
Врх стране