Јелена Весић, студенткиња генерације Универзитета у Новом Саду у области хуманистичких наука

Опште

Покрајински секретар за високо образовање и научноистраживачку делатност, проф. др Зоран Милошевић приредио је 28.1.2021. год. свечани пријем у Холу Покрајинске владе за најбоље студенте Универзитета у Новом Саду.

На основу одлуке Сената Универзитета у Новом Саду најуспешнији студенти добитници су награда у школској 2019/2020. у неколико категорија, и то: награда Најбољи студент Универзитета, награда Студент генерације у појединим наставно-научним областима, признање за врхунске резултате постигнуте на европским и светским такмичењима и награда „Александар Саша Поповић“.

Студент генерације у области хуманистичких наука је Јелена Весић, са Филозофског факултета, која је дипломирала на студијском програму Српска књижевност и језик са просечном оценом 10.00. Јелена Весић је сада студенткиња мастер студија на истом факултету.

Свечаном пријему у Покрајинској влади прусуствовала је и деканица Филозофског факултета, проф. др Ивана Живанчевић Секеруш.

Фото: Прес-служба АПВ

• /uploads/attachment/vest/371/APV2.jpg