Избори за Студентски парламент Филозофског факултета Универзитета у Новом Саду

ФИЛОЗОФСКИ ФАКУЛТЕТ

Број:03-188/3
Дана, 10.9.2020. године

На основу члана 6  Правилника  о спровођењу избора за Студентски парламент Филозофског факултета Универзитета у Новом Саду, декан Факултета доноси

ОДЛУКУ

о расписивању избора за Студентски парламент Филозофског факултета Универзитета у Новом Саду

I

Избори за Студентски парламент Филозофског факултета Универзитета у Новом Саду одржаће се дана 12.10.2020. године у периоду од 8 до 18 часова у холу Филозофског факултета у Новом Саду.

II

Избори се расписују за 15 чланова Студентског парламента Филозофског факултета Универзитета у Новом Саду.

Рок за предају кандидатура је 24.9.2020. године. Кандидатуре се предају сваког радног дана од 10 до 13 часова у канцеларији П-12.

III

Истовремено са изборима за Студентски парламент Филозофског факултета одржаће се и избори за чланове Студентског парламента Универзитета у Новом Саду.

Декан Филозофског факултета

Проф. др Ивана Живанчевић-Секеруш