Аудиција за чланство у хору Универзитета у Новом Саду

Опште

Универзитет у Новом Саду је у марту 2016. године основао Универзитетски хор, којим диригује проф. др Богдан Ђаковић, редовни професор Академије уметности Универзитета у Новом Саду.

Аудиција за нове чланове хора одржаће се у понедељак 18. и среду 20. фебруара 2019. године од 19 часова у Амфитеатру Централне зграде Универзитета. Тестирање сваког студента траје 5-7 минута путем којег ће се утврђивати да ли студент има слуха као и опсег гласа. Пробе хора одржавају се понедељком и средом од 19 до 21 час у Амфитеатру Централне зграде Универзитета.

У плану су наступи на догађајима које организује Универзитет у Новом Саду са извођењем Универзитетске и државне химне, затим концертне активности, размене са универзитетским хоровима као и радионице у оквиру којих би гостовали други диригенти.

• /uploads/attachment/vest/74/UNS_hor_audicija.jpg
Врх стране