Трибина „Вештачка интелигенција у образовању – револуција или ризик?”

Време14. март 2024. 17:00

Одсек за педагогију и Педагошки центар Филозофског факултета у Новом Саду организују трибину под називом „Вештачка интелигенција у образовању – револуција или ризик?” Излагачи на трибини биће проф. др Александар Рикаловић, ванредни професор на Факултету техничких наука УНС и виши научни сарадник Истраживачко-развојног института за вештачку интелигенцију Србије, Катарина Алексић, руководилац центра за образовне технологије у Заводу за вредновање квалитета образовања и васпитања, МА Јелица Ристић, асистенткиња на Факултету за образовање учитеља и васпитача и стручно-технички сарадник у Центру за роботику и вештачку интелигенцију у образовању и Маја Бабић, специјалиста струковни инжењер информационих система и технологија, и наставница технике, технологије и роботике у Савременој основној школи.

Трибина ће бити одржана на Филозофском факултету у Новом Саду (кино сала), 14.03.2024. године од 17 часова.
Учешће на трибини је бесплатно.

Пренос трибине моћи ћете да пратите и онлајн, преко Фејсбук странице "Одсек за педагогију - Педагошки Центар - ПЕЦ".

• /uploads/attachment/najava/337/vestacka_inteligencija_u_obrazovanju_m.png
Врх стране