Међународна летња школа новинарства, међународна научна конференција и међународни фестивал студентских радова Одсека за журналистику

Време09. септембар 2019. 09:52

Међународна летња школа новинарства „Нове технологије – нове одговорности“, 11. међународна научна конференција „Мостови медијског образовања“ и 6. међународни фестивал студентских радова „On the Record“ одржавају се у периоду од 9. до 14. септембра на Филозофском факултету и културној станици дворца „Еђшег“.

На овим манифестацијама учествује више од 100 студената, наставника, сарадника, научника и медијских стручњака из 13 земаља: Албаније, Босне и Херцеговине, Бугарске, Црне Горе, Грчке, Хрватске, Кипра, Мађарске, Нигерије, Румуније, Северне Македоније, Словеније и Србије. Манифестације се организују у склопу обележавања 65 година Филозофског факултета и 15 година Одсека за медијске студије.

Манифестације су помогли: Фондација “Ханс Зајдел”, Мисија ОЕБС-а у Србији, Амбасада САД-а у Србији, Фондација “Зоран Ђинђић”, “OPENS 2019 – Омладинска престоница Европе Нови Сад” и Покрајински секретаријат за високо образовање и научно-истраживачку делатност.

• /uploads/attachment/najava/63/DSC_3958-1.jpg
Врх стране