Obuka za dežurače na pismenim ispitima Cambridge Assessment English (invigilators) za studente anglistike

Opšte

Filozofski fakultet organizuje još jednu obuku za dežurače na Kembričkim pismenim ispitima u svom Ispitnom centru (FOPEC). Obuka će se sastojati od upoznavanja sa formatom samih ispita, pravilima održavanja ispita, kao i obavezama samih dežurača u ispitnom danu.

Poziv je otvoren za studente masterskih i doktorskih studija Engleskog jezika i književnosti Filozofskog fakulteta u Novom Sadu, u periodu od 21. marta do 10. aprila 2023. godine, a prijave se vrše popunjavanjem formulara OVDE.

Prva obuka održaće se u drugoj polovini aprila, a više informacija dobićete putem mejla nakon zatvaranja prijava. Zbog ograničenog broja mesta, prijavljene ćemo pozivati prema redosledu javljanja.

Datumi održavanja ispita dostupni su na sajtu Testnog centra.
Za sve dodatne informacije ili pitanja, možete se javiti putem mejla: fopec@ff.uns.ac.rs

Faculty of Philosophy Exam Centre

• /uploads/attachment/vest/713/Invigilator_obuka_april_2023.png