Milica Stolica student generacije u oblasti humanističkih nauka

Opšte

Studentkinja Filozofskog fakulteta Milica Stolica, sa studijskog programa Žurnalistika, dobitnica je nagrade Student generacije u oblasti humanističkih nauka koju dodeljuje Univerzitet u Novom Sadu.

U Rektoratu Univerziteta u Novom Sadu 28. decembra 2021. godine svečano su uručene nagrade najboljim studentima Univerziteta u Novom Sadu: nagrada Najbolji student Univerziteta, nagrade Student generacije u pojedinim nastavno-naučnim oblastima i Priznanja za vrhunske rezultate postignute na evropskim i svetskim takmičenjima, u školskoj 2020/2021. godini. Odluku o dodeli nagrada doneo je Senat Univerziteta 25. novembra 2021. godine.

Finansijski pokrovitelj nagrade Najbolji student Univerziteta je Pokrajinski sekretarijat za visoko obrazovanje i naučnoistraživačku delatnost, dok je Univerzitet u Novom Sadu pokrovitelj nagrada Student generacije u pojedinim nastavno-naučnim oblastima.

Foto UNS

• /uploads/attachment/vest/507/Milica_Stolica.jpg