Kembrički ispiti na Filozofskom fakultetu (novi termin polaganja: mart 2022)

Opšte

U februaru 2020. godine, na Filozofskom fakultetu je, u saradnji sa Cambridge Assessment English, zvanično otvoren ispitni centar u kome je moguće polaganje ispita i dobijanje sertifikata Cambridge English Certificates, kao svedočanstava o poznavanju engleskog jezika. Reč je o standardizovanim, međunarodno priznatim sertifikatima, čije je važenje neograničeno.

Sledeće održavanje ispita planirano je u martu 2022. godine, a prijave će biti moguće već od polovine januara. Filozofski fakultet obezbedio je i posebne pogodnosti za studente i zaposlene Univerziteta u Novom Sadu. Ukoliko ste zainteresovani za polaganje, više informacija možete pronaći na našem sajtu ili ih dobiti putem mejla fopec@ff.uns.ac.rs.

• /uploads/attachment/vest/497/FOPEC_logo_9-12-2021.png