Stipendije Ministarstva trgovine Narodne Republike Kine za 2019/2020. godinu (rok: 10. jun)

Opšte

Objavljen je konkurs za stipendije Ministarstva trgovine Narodne Republike Kine za celokupne masterske i doktorske studije u toj zemlji, namenjene zaposlenima u vladinom sektoru, menadžerskom kadru u preduzećima i organizacijama, kao i istaknutim pojedincima iz visokoškolskih i istraživačkih ustanova.

Program podrazumeva stipendiranje jednogodišnjih ili dvogodišnjih masterskih studija, kao i trogodišnjih doktorskih studija na programima određenih univerziteta u Kini na engleskom jeziku.

U trenutku prijave, kandidati moraju imati manje od 45 godina starosti. Prijavljivanje se vrši apliciranjem na određeni fakultet (svaki fakultet ima svoje popozicije), a potom i slanjem konkursne dokumentacije na adresu: Ekonomsko i trgovinsko odeljenje Ambasade Narodne Republike Kine, ulica dr Jovana Danića 1, 11000 Beograd, sa naznakom ,,MOFCOM stipendije za 2019. godinu."

*Tekst konkursa    *Propozicije svih fakulteta    *Lista dostupnih fakulteta - prvi tip stipendija
*Lista dostupnih fakulteta - drugi tip stipendija

• /uploads/attachment/vest/109/Stipendije_NRK.jpg