30. mart 2019. - DAN OTVORENIH VRATA

Opšte

Filozofski fakultet u Novom Sadu 30. marta 2019. godine organizuje Dan otvorenih vrata koji će se odvijati u prostorijama Fakulteta, u Novom Sadu, dr Zorana Đinđića 2.

Dan otvorenih vrata, 30. marta 2019. godine biće posvećen prijemnim ispitima na sve studijske programe koje realizuje Filozofski fakultet. Na svakom Odseku zainteresovani srednjoškolci će moći da prisustvuju simulaciji prijemnog ispita, te da se upoznaju sa ispitnom situacijom koja ih očekuje.

Pored simulacije prijemnog ispita naši nastavnici i studenti će biti na raspolaganju kako bi zainteresovanima pružili sve informacije vezane za studiranje na našem Fakultetu.

Ljubazno Vas pozivamo da dođete na Filozofski fakultet u Novom Sadu 30. marta 2019. godine od 10 do 13 časova. Sve aktivnosti su besplatne.

• /uploads/attachment/vest/88/Banern_Otvorena_Vrata_2.jpg