Otvorena vrata - Mađarski jezik i književnost

Dragi maturanti,

Odsek za Hungarologiju će otvoriti svoja vrata za vas u subotu, 16. marta 2024. godine, u 10 časova na Filozofskom fakultetu, a do 13 časova ćete se moći informisati o svim detaljima vezanim za studijski program, uslove upisa i pripremu za prijemni.

Predstavljanje studijskog programa i Odseka za mađarski jezik i književnost biće održano u seminarskoj biblioteci na trećem spratu (322) Filozofskog fakulteta i na štandu Odseka za Hungarologiju u holu zgrade.

Kedves Érettségizők,

a Magyar Nyelv és Irodalom Tanszék 2024. 03. 16., szombaton 10 órakor nyitja meg kapuit előttetek a Bölcsészettudományi Karon, és 13 óráig tájékozódhattok a képzéssel kapcsolatos részletekről, a beiratkozás feltételeiről és a felvételi előkészítőről.

A tanulmányi program, valamint a Magyar Nyelv és Irodalom Tanszék részletes bemutatása a Kar harmadik emeleti szemináriumi könyvtárában kerül sor (322. terem). Ugyanakkor az épület aulájában a Magyar Nyelv és Irodalom Tanszék standján is érdeklődni lehet a jelentkezés feltételeiről és a felvételi részleteiről.