Beata Tomka na Odseku za hungarologiju

Vreme 27. mart 2019. 10:49

25. marta 2019. godine gost Odseka za hungarologiju biće istoričarka književnosti, profesor univerziteta Beata Tomka. U okviru programa koji će se upriličiti u 16 časova u svečanoj sali Filozofskog fakulteta  (sala br. 114) razgovor pod nazivom Romansijersko iskustvo a odnosi se na nedavno objavljenu knjigu gošće, vodiće  prof. dr  Eva Toldi. Organizatori pozivaju sve zainteresovane da prisustvuju ovom događaju.

Thomka Beáta az újvidéki Magyar Tanszéken

Thomka Beáta irodalomtörténészt, egyetemi tanárt látják vendégül az újvidéki Magyar Tanszéken 2019. március 25-én, hétfőn 16 órai kezdettel. A Regénytapasztalat című beszélgetés a szerző nemrégiben megjelent kötetének témáit járja körül: a kortáts világirodalomban tapasztalható nyelvi-poétikai jelenségeket. A beszélgetést Toldi Éva egyetemi tanár vezeti. A rendezvényt a Bölcsészettudományi Kar első emeleti Kék termében (114) tartják. A szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak.

• /uploads/attachment/najava/32/DSC_1867.JPG