Održan okrugli sto „Vrednosne orijentacije i društveni angažman studenata u multietničkom okruženju“

Opšte

U petak 09. 02. 2024. godine u kino sali na Filozofskom fakultetu održan je okrugli sto pod nazivom Vrednosne orijentacije i društveni angažman studenata u multietničkom okruženju. Okrugli sto realizovan je kao završna aktivnost u okviru projekta: „Vrednosne orijentacije i društveni angažman studenata u okviru nastavnih i vannastavnih aktivnosti u mutietničkom okruženju“ za čije ostvarivanje je deo sredstava obezbedio Pokrajinski sekretarijat za visoko obrazovanje i naučnoistraživačku delatnost. Zahvaljujemo se izlagačima članovima projektnog tima iz Banja Luke: prof dr Tamari Pribišev Beleslin, docentu dr Draganu Partalu, višem asistentu Kristijanu Popoviću i studentkinji Marini Antonić, kao i članovima projektnog tima iz Novog Sada: prof dr Jovani Milutinović, dr Maji Bosanac, naučnoj saradnici, Bojani Pilji, istraživačici saradnici, kao i studentkinji Eni Sinanović. Video poruku i pozdravnu reč uputio je i dekan Filozofskog fakuleta Univerziteta u Banjoj Luci, prof. dr Srđan Dušanić. Okruglom stolu prisustvovali su univerzitetski nastavnici, istraživači,  kao i studenti.

Organizatori okruglog stola zahvaljuju se svima na prisustvu i uključivanju u konstruktivnu i inspirativnu diskusiju.

• /uploads/attachment/vest/877/FF_fascikla.png
  • /uploads/attachment/vest/877/8.png