Oдржан округли сто „Вредносне оријентације и друштвени ангажман студената у мултиетничком окружењу“

Опште

У петак 09. 02. 2024. године у кино сали на Филозофском факултету одржан је oкругли сто под називом Вредносне оријентације и друштвени ангажман студената у мултиетничком окружењу. Округли сто реализован је као завршна активност у оквиру пројекта: „Вредносне оријентације и друштвени ангажман студената у оквиру наставних и ваннаставних активности у мутиетничком окружењу“ за чије остваривање је део средстава обезбедио Покрајински секретаријат за високо образовање и научноистраживачку делатност. Захваљујемо се излагачима члановима пројектног тима из Бања Луке: проф др Тамари Прибишев Белеслин, доценту др Драгану Парталу, вишем асистенту Кристијану Попoвићу и студенткињи Марини Антонић, као и члановима пројектног тима из Новог Сада: проф др Јовани Милутиновић, др Маји Босанац, научној сарадници, Бојани Пиљи, истраживачици сарадници, као и студенткињи Ени Синановић. Видео поруку и поздравну реч упутио је и декан Филозофског факулета Универзитета у Бањој Луци, проф. др Срђан Душанић. Округлом столу присуствовали су универзитетски наставници, истраживачи,  као и студенти.

Организатори округлог стола захваљују се свима на присуству и укључивању у конструктивну и инспиративну дискусију.

• /uploads/attachment/vest/877/FF_fascikla.png
  • /uploads/attachment/vest/877/8.png