Odluka o ispravci tehničkih grešaka u konkursu za dodelu privremenog smeštaja u Domu za nastavno-naučni i umetnički podmladak

Opšte

Senat Univerziteta u Novom Sadu je na 35. vanrednoj sednici koja je održana elektronskim putem sa rokom izjašnjavanja do 7. februara 2024. godine doneo Odluku o ispravci tehničkih grešaka u Odluci Senata Univerziteta u Novom Sadu broj 04-29/26-17 od 25. januara 2024. godine o raspisivanju konkursa za dodelu privremenog smeštaja u Domu za nastavno-naučni i umetnički podmladak Univerziteta u Novom Sadu za apartmane za koje pravo korišćenja prestaje u periodu od 1. aprila 2024. godine do 31. marta 2025. godine.

Odluka o ispravci tehničkih grešaka u Odluci o raspisivanju konkursa za Dom za nastavno-naučni i umetnički podmladak

Odluka o raspisivanju konkursa - prečišćen tekst

Konkurs za dodelu privremenog smeštaja u Domu za nastavno-naučni i umetnički podmladak Univerziteta u Novom Sadu

S poštovanjem,