Program Prizma Fonda za nauku - Filozofski fakultet učesnik u dva odobrena projekta

Opšte

U okviru programa PRIZMA, Fond za nauku Republike Srbije će u naredne tri godine finansirati 97 projekata na kojima će učestvovati 898 istraživača iz 91 naučnoistraživačke organizacije. U dva odobrena projekta, partnerska institucija biće i Filozofski fakultet Univerziteta u Novom Sadu.

• Topology-derived methods for the analysis of collective trust dynamics (CTRUST) Instituta za fiziku Univerziteta u Beogradu (istraživači sa FFUNS: doc. dr Aleksandar Tomašević),
  • Viticulture and Winemaking in the Central Balkans (15th–19th Century) (BalkViWine) Balkanološkog instituta SANU (istraživači sa FFUNS: doc. dr Miroslav Pavlović, Dragana Lazić Stojković).

Liste odobrenih projekata

• /uploads/attachment/vest/810/prizma_fond_za_nauku.png