Obuka za dežurače na pismenim ispitima Cambridge Assessment English (invigilators) za studente anglistike

Opšte

Filozofski fakultet započinje sa organizovanjem obuka za dežurače na Kembričkim pismenim ispitima u svom Ispitnom centru (FOPEC). Obuka će se sastojati od upoznavanja sa formatom samih ispita, pravilima održavanja ispita, kao i obavezama samih dežurača u ispitnom danu.

Poziv je otvoren za studente masterskih i doktorskih studija Engleskog jezika i književnosti Filozofskog fakulteta u Novom Sadu, u periodu od 15. do 26. juna 2022. godine, a prijave se vrše popunjavanjem formulara OVDE.

Prva obuka održaće se u petak, 1. jula 2022. godine, sa početkom u 10 časova, a više informacija dobićete putem mejla nakon zatvaranja prijava, odnosno nakon 27. juna. Zbog ograničenog broja mesta, prijavljene ćemo pozivati prema redosledu javljanja. Ukoliko ste zainteresovani, a ne budete u mogućnosti da prisustvujete prvoj obuci, obavestićemo vas naknadno o narednim terminima obuka.

Za sve dodatne informacije ili pitanja, možete se javiti na mejl:  fopec@ff.uns.ac.rs

• /uploads/attachment/vest/576/dezuraci_obuka_m.png