Позив за доделу награде најбољем младом истраживачу или студенту докторских студија у 2021. години

Опште

У складу са Правилником за додељивање годишњих награда најбољим младим истраживачима или студентима докторских студија Филозофског фаултета, Факултет поводом обележавања 1. децембра Дана Факултета објављује Позив за годишње награде најбољим младим истраживачима или студентима докторских студија Филозофског факултета Универзитета у Новом Саду.

Филозофски факултет додељује две равноправне годишње награде најбољим младим истраживачима или студентима докторских студија: награду за област друштвених наука и награду за област хуманистичких наука.

Добитницима награда се додељују диплома и новчана награда у износу oд 60.000,00 динара по добитнику.

Најмање 80% средстава од добијене новчане Награде мора се користити за неку од следећих намена: научно усавршавање у земљи и иностранству, учешће на научним скуповима са радом, набавку научне литературе или набавку опреме.

Позив за подношење пријава

• /uploads/attachment/vest/457/studenti_novo.jpg