Обавештење о раду Филозофског факултета за време ванредног стања

Опште

У складу са Одлуком о проглашењу ванредног стања ("Сл. гласник РС", бр. 29/2020) у потпуности је обустављен рад високошколских установа на територији Републике Србије. С тим у вези обавештавамо да се сви облици наставе (предвања, вежбе, испити, одбране и сл) и све друге наставне и ваннаставне активности прекидају у просторијама Факултета.

О начинима одвијања наставе на даљину на појединим предметима студенти ће добити обавештења од предметних наставника. Организација испита и колоквијума одлаже се док се за то не стекну услови, о чему ће студенти бити благовремено обавештени.

Рад стручних служби Факултета биће организован по дежурствима сваког радног дана од 8 до 13 часова.

Молимо запослене да све своје активности прилагоде мерама прописаним од стране надлежних органа и да раде од куће.

Дана, 16.3.2020. године

• /uploads/attachment/vest/235/FF_Faks_2015_014.jpg