30. март 2019. - ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА

Опште

Филозофски факултет у Новом Саду 30. марта 2019. године организује Дан отворених врата који ће се одвијати у просторијама Факултета, у Новом Саду, др Зорана Ђинђића 2.

Дан отворених врата, 30. марта 2019. године биће посвећен пријемним испитима на све студијске програме које реализује Филозофски факултет. На сваком Одсеку заинтересовани средњошколци ће моћи да присуствују симулацији пријемног испита, те да се упознају са испитном ситуацијом која их очекује.

Поред симулације пријемног испита наши наставници и студенти ће бити на располагању како би заинтересованима пружили све информације везане за студирање на нашем Факултету.

Љубазно Вас позивамо да дођете на Филозофски факултет у Новом Саду 30. марта 2019. године од 10 до 13 часова. Све активности су бесплатне.

• /uploads/attachment/vest/88/Banern_Otvorena_Vrata_2.jpg
Врх стране