ОДЛУКА о расписивању избора за Студентски парламент Филозофског факултета Универзитета у Новом Саду

Опште

На основу члана 6  Правилника  о спровођењу избора за Студентски парламент Универзитета у Новом Саду, декан Факултета доноси

ОДЛУКУ
о расписивању избора за Студентски парламент Филозофског факултета
Универзитета у Новом Саду

I

Избори за Студентски парламент Филозофског факултета Универзитета у Новом Саду одржаће се дана 18.4.2018. године,  у периоду од 8 до 18 часова у Клубу наставника (приземЉе зграде Филозофског факултета).

II

Избори се расписују за 15 чланова Студентског парламента Филозофског факултета Универзитета у Новом Саду.
Рок за предају кандидатура је  2.4.2018. године. Кандидатуре се предају сваког радног дана од 10 до 13 часова у канцеларији 338/3 спрат на Факултету.

III

Истовремено са изборима за Студентски парламент Филозофског факултета одржаће се и за избори за чланове Студентског парламента Универзитета у Новом Саду.

Декан Филозофског факултета
 Проф. др Ивана Живанчевић-Секеруш, с.р.

• /uploads/attachment/vest/32/OdlukaIzboriSP.jpg
Врх стране