Poziv za dodelu nagrade najboljem mladom istraživaču ili studentu doktorskih studija u 2021. godini

Opšte

U skladu sa Pravilnikom za dodeljivanje godišnjih nagrada najboljim mladim istraživačima ili studentima doktorskih studija Filozofskog faulteta, Fakultet povodom obeležavanja 1. decembra Dana Fakulteta objavljuje Poziv za godišnje nagrade najboljim mladim istraživačima ili studentima doktorskih studija Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu.

Filozofski fakultet dodeljuje dve ravnopravne godišnje nagrade najboljim mladim istraživačima ili studentima doktorskih studija: nagradu za oblast društvenih nauka i nagradu za oblast humanističkih nauka.

Dobitnicima nagrada se dodeljuju diploma i novčana nagrada u iznosu od 60.000,00 dinara po dobitniku.

Najmanje 80% sredstava od dobijene novčane Nagrade mora se koristiti za neku od sledećih namena: naučno usavršavanje u zemlji i inostranstvu, učešće na naučnim skupovima sa radom, nabavku naučne literature ili nabavku opreme.

Poziv za podnošenje prijava

• /uploads/attachment/vest/457/studenti_novo.jpg