Jelena Vesić, studentkinja generacije Univerziteta u Novom Sadu u oblasti humanističkih nauka

Opšte

Pokrajinski sekretar za visoko obrazovanje i naučnoistraživačku delatnost, prof. dr Zoran Milošević priredio je 28.1.2021. god. svečani prijem u Holu Pokrajinske vlade za najbolje studente Univerziteta u Novom Sadu.

Na osnovu odluke Senata Univerziteta u Novom Sadu najuspešniji studenti dobitnici su nagrada u školskoj 2019/2020. u nekoliko kategorija, i to: nagrada Najbolji student Univerziteta, nagrada Student generacije u pojedinim nastavno-naučnim oblastima, priznanje za vrhunske rezultate postignute na evropskim i svetskim takmičenjima i nagrada „Aleksandar Saša Popović“.

Student generacije u oblasti humanističkih nauka je Jelena Vesić, sa Filozofskog fakulteta, koja je diplomirala na studijskom programu Srpska književnost i jezik sa prosečnom ocenom 10.00. Jelena Vesić je sada studentkinja master studija na istom fakultetu.

Svečanom prijemu u Pokrajinskoj vladi prusustvovala je i dekanica Filozofskog fakulteta, prof. dr Ivana Živančević Sekeruš.

Foto: Pres-služba APV

• /uploads/attachment/vest/371/APV2.jpg