Izbori za Studentski parlament Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu

FILOZOFSKI FAKULTET

Broj:03-188/3
Dana, 10.9.2020. godine

Na osnovu člana 6  Pravilnika  o sprovođenju izbora za Studentski parlament Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu, dekan Fakulteta donosi

ODLUKU

o raspisivanju izbora za Studentski parlament Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu

I

Izbori za Studentski parlament Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu održaće se dana 12.10.2020. godine u periodu od 8 do 18 časova u holu Filozofskog fakulteta u Novom Sadu.

II

Izbori se raspisuju za 15 članova Studentskog parlamenta Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu.

Rok za predaju kandidatura je 24.9.2020. godine. Kandidature se predaju svakog radnog dana od 10 do 13 časova u kancelariji P-12.

III

Istovremeno sa izborima za Studentski parlament Filozofskog fakulteta održaće se i izbori za članove Studentskog parlamenta Univerziteta u Novom Sadu.

Dekan Filozofskog fakulteta

Prof. dr Ivana Živančević-Sekeruš