9. skup Savremeni trendovi u psihologiji, 28-30. oktobar 2021.

Vreme 28. oktobar 2021. 09:00 - false

Poštovane koleginice i kolege,

Zadovoljstvo nam je da Vas obavestimo da će se deveti skup Savremeni trendovi u psihologiji (STuP 2021) održati od 28. do 30. oktobra 2021. godine. STuP se održava na dve godine na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu u organizaciji Odseka za psihologiju.

Plenarni predavači na STuP 2021 biće prof. dr Adrian Rein sa Univerziteta u Pensilvaniji (SAD), prof. dr Jasna Martinović sa Univerziteta u Edinburgu (Velika Britanija), prof. dr Nikolas Alen sa Univerziteta u Ohaju (SAD), prof. dr Maksim Storčevoj sa Nacionalnog univerziteta u Sankt Peterburgu (Rusija) i prof. dr Vesna Vlahović-Štetić sa Sveučilišta u Zagrebu (Hrvatska).

Od 2013. godine sastavni deo skupa je i studentska konferencija “TraNSferov podskup koju u saradnji sa Odsekom za psihologiju organizuje udruženje studenata psihologije "TraNSfer".

Nadamo se da ćete uzeti učešće u kreiranju kvalitetnog programa skupa. U ovom izazovnom periodu nadamo se da će biti prilike da se uživo družimo, razmenimo ideje i dobro zabavimo u Novom Sadu.

Rok za prijavu izlaganja na skupu je 20. jun 2021.

prof. dr Bojana Dinić
predsednik Programskog odbora