Promocija knjige Teorijsko i metodološko delo Petra Milosavljevića

Vreme 10. septembar 2019. 10:14

Odsek za srpsku književnost ima veliku čast da pozove sve zainteresovane na promociju knjige Teorijsko i metodološko delo Petra Milosavljevića prof. dr Slađane Aleksić sa Filozofskog fakulteta u Kosovskoj Mitrovici.

U promociji učestvuju prof. dr Aleksandra Kostić Tmušić, prof. dr Danica Andrejević, prof. dr Nikola Grdinić, doc. dr Sanja Paripović Krčmar i autorka knjige prof. dr Slađana Aleksić, vanredni profesor na Katedri za srpsku književnost i jezik Filozofskog fakulteta u Kosovskoj Mitrovici.

Tokom promocije posetioci će moći da pogledaju i sve knjige profesora Milosavljevića koje Fakultet poseduje, a studenti će pročitati odlomke iz njegovog romana Novi Sad na vatri i neke pesme iz zbirke Blokada.

Promocija će biti održana 12. septembra 2019. godine sa početkom u 13.30 časova u Svečanoj sali Fakulteta (114/1).

• /uploads/attachment/najava/64/petar_milosavljevic.jpg