Treća međunarodna studentska konferencija SUMMA STUDIORUM PHILOSOPHIAE, 29. i 30. jun 2019.

Vreme 27. jun 2019. 11:33

U organizaciji Odseka za filozofiju Filozofskog fakulteta u Novom Sadu, 29. i 30. juna 2019. godine u prostorijama Filozofskog fakulteta održaće se treća međunarodna studentska konferencija SUMMA STUDIORUM PHILOSOPHIAE. Ovogodišnja tema je "Filozofija i emocije", a u radu konferencije će učestvovati studenti osnovnih i master studija filozofije iz Atine, Sarajeva, Ljubljane, Zagreba, Beograda i Novog Sada sa izlaganjima koja pokrivaju mnogobrojne filozofske teme od antičkog shvatanja emocionalnosti, pa do savremenih filozofskih osvrta na ovaj fenomen.

Ovom prilikom pozivamo sve zainteresovane da svojim prisustvom obogate diskusije koje će se započeti na ovom skupu.

Detaljan raspored rada konferencije sa temama i terminima pojedinačnih izlaganja.

• /uploads/attachment/najava/60/SummaStudiorumKonf.jpg